Telefon: 25 798 20 88

Email: sekretariat@kppsp.lukow.pl

Odprawa służbowa z Lubelskim Komendantem Wojewódzkim PSP

DSC00207

W dniu 6 kwietnia 2016 roku w Komendzie Powiatowej Państwowej Straży Pożarnej w Łukowie odbyła się odprawa służbowa podsumowująca działalność Komendy Powiatowej PSP za rok 2015.  

W naradzie udział wzięli zaproszeni goście: Lubelski Komendant Wojewódzki Państwowej Straży Pożarnej bryg. Grzegorz Alinowski, Starosta Łukowski Janusz Kozioł jednocześnie Prezes Zarządu Powiatowego ZOSP RP w Łukowie oraz Burmistrz Miasta Łuków Dariusz Szustek. 

Naradę rozpoczął Komendant Powiatowy PSP w Łukowie st. bryg. Tomasz Majewski,  który powitał zaproszonych gości oraz funkcjonariuszy i pracowników cywilnych Komendy. W dalszej części  Komendant Powiatowy PSP w Łukowie w formie prezentacji multimedialnej omówił zadania realizowane w roku 2015 oraz plany i zamierzenia na rok 2016.

 

Naradę podsumował Lubelski Komendant Wojewódzki  PSP bryg. Grzegorz Alinowski, który omówił cele i zadania stojące przed Państwową Strażą Pożarną, uwzględniając zagadnienia dotyczące funkcjonowania Państwowej Straży Pożarnej w województwie lubelskim.

Na zakończenie głos zabrali zaproszeni goście, którzy podziękowali za współpracę z Komendą Powiatową Państwowej Straży Pożarnej w Łukowie i jednostkami Ochotniczych Straży Pożarnych z terenu powiatu łukowskiego. 

Po naradzie Lubelski Komendant Wojewódzki Państwowej Straży Pożarnej bryg. Grzegorz Alinowski zapoznał się z warunkami lokalowymi oraz wyposażeniem w sprzęt KP PSP Łuków.