Telefon: 25 798 20 88

Email: sekretariat@kppsp.lukow.pl

Interwencje 2019

ikona interwencjePożary:  22
Miejscowe zagrożenia:  37
Alarmy fałszywe:  5

                    RAZEM : 64

Zakończnie szkolenia naczelników OSP

naczelnicy

W dniu 15 lutego 2019 r. w świetlicy Komendy Powiatowej Państwowej Straży Pożarnej w Łukowie zakończyło się szkolenie naczelników Ochotniczych Straży Pożarnych. Zaświadczenia o ukończeniu szkolenia z rąk zastępcy Komendanta Powiatowego Państwowej Straży Pożarnej w Łukowie bryg. Pawła Wysokińskiego otrzymało 12 druhów z jednostek Ochotniczych Straży Pożarnych w Dąbiu, Gręzówce (gm. Łuków), Fiukówce, Krzywdzie, Okrzei (gm. Krzywda) i w Woli Bystrzyckiej (gm. Wojcieszków).

 
 
 
Czytaj więcej: Zakończnie szkolenia naczelników OSP

Debata społeczna w Starych Kobiałkach

debata

W dniu 21 listopada 2018 r. w sali widowiskowej Gminnej Biblioteki Publicznej w Starych Kobiałkach, gm. Stoczek Łukowski odbyła się ewaluacyjna debata społeczna „Porozmawiajmy o bezpieczeństwie - możesz mieć na nie wpływ” skierowana do mieszkańców miasta Stoczek Łukowski oraz gmin Stoczek Łukowski, Stanin i Wola Mysłowska. Organizatorem spotkania był nadkom. Leszek Misiak Komendant Powiatowy Policji w Łukowie. W spotkaniu uczestniczył bryg. Paweł Wysokiński z-ca Komendanta Powiatowego Państwowej Straży Pożarnej w Łukowie, uczestnikami byli także przedstawiciele lokalnych władz samorządowych, zaproszeni goście oraz mieszkańcy powiatu łukowskiego.

 
 
Czytaj więcej: Debata społeczna w Starych Kobiałkach

"STRAŻAK UCZY RATOWAĆ" - Kampania edukacyjna dla nauczycieli

Mae

W dniu 20 listopada 2018 r. w Komendzie Powiatowej PSP w Łukowie w ramach  kampanii edukacyjnej „Strażak uczy ratować” odbyły się VI warsztaty szkoleniowe, których adresatem byli pracownicy Poradni Psychologiczno-Pedagogicznej w Łukowie.

 
 

 

Czytaj więcej: "STRAŻAK UCZY RATOWAĆ" - Kampania edukacyjna dla nauczycieli

Informacja dla uczestników szkolenia dowódców OSP

    Szkolenie „Kierujących działaniem ratowniczym dla członków Ochotniczych Straży Pożarnych (Dowódców OSP)” rozpocznie się w dniu 19 listopada 2018 roku o godzinie 900 w Komendzie Powiatowej Państwowej Straży Pożarnej w Łukowie.

      Uczestnicy szkolenia powinni dostarczyć w pierwszym dniu szkolenia:

  • kopię uzyskania wyszkolenia uprawniającego do bezpośredniego udziału w działaniach ratowniczych (zaświadczenie ukończenia szkolenia podstawowego strażaków ratowników OSP).
  • aktualne zaświadczenie lekarskie,
  • ubezpieczenie ważne na czas szkolenia.

Szkolenie zakończy się egzaminem w dniu 22 listopada 2018 roku.

Polecamy

powiat lukowski herb 1ZSRadoryz logo

 Bezpieczna+

112

karty

zosprplublin2

zgZEiRPrp