CZADOWY KONKURS – „Czujka na straży Twojego bezpieczeństwa

Zapraszamy mieszkańców powiatu łukowskiego do wzięcia udziału w konkursie wiedzy o bezpieczeństwie w “sezonie grzewczym”. Konkurs rozpoczyna się w dniu 27 grudnia 2023 r. i kończy w dniu 29 grudnia 2023 r.

Każdego roku w okresie jesienno – zimowym wzrasta liczba pożarów w budynkach mieszkalnych oraz odnotowuje się wiele przypadków emisji śmiertelnie niebezpiecznego dla człowieka tlenku węgla, potocznie nazywanego czadem.

Mając na celu przeciwdziałanie wspomnianym, niepożądanym zjawiskom, a tym samym zminimalizowanie liczby ofiar pożarów i tlenku węgla, Komenda Powiatowa Państwowej Straży Pożarnej w Łukowie przy wsparciu Powiatu Łukowskiego, zorganizowała akcje profilaktyczno – edukacyjnej w ramach ogólnopolskiej kampanii społecznej „Czujka na straży Twojego bezpieczeństwa!”

Konkurs trwa w okresie 27 grudnia – 29 grudnia 2023 r.

Pytanie konkursowe opublikowane będzie wraz ze spotem edukacyjnym 27 grudnia 2023 roku , na stronie internetowej Komendy Powiatowej PSP w Łukowie http://kppsp.lukow.pl
oraz w mediach społecznościowych FB.

W czasie trwania konkursu czujniki tlenku węgla wygra 10 osób, które po publikacji pytania, w dniu 28.12.2023 między godz. 1000, a godz. 1100  jako pierwsze zadzwonią do Komendy Powiatowej PSP w Łukowie, pod nr tel. kontaktowego 25 797 10 79 i poprawnie odpowiedzą na opublikowane pytanie.

ZAPRASZAMY !!!

 

Regulamin konkursu:

konkurs
Skip to content